A white Kleenex® logo on a white background.
Closeup of a womans hand taking a tissue from a blue decorative box of Kleenex® boutique facial tissues.

Dotyk pozytywności

Chcesz, aby Twoja firma mogła bezproblemowo funkcjonować. Zatroszcz się o dobre samopoczucie pracowników dzięki przyjemnym detalom marki Kleenex®, która może pochwalić się ponad 90-letnią historią.

Kimberly-Clark — produkty w naszej ofercie

Chusteczki higieniczne

Nie wszystkie komercyjne chusteczki higieniczne są takie same. Wybierając chusteczki jednej z najbardziej renomowanych marek produktów toaletowych— Kleenex®, poprawiają Państwo swój wizerunek.

Ręczniki papierowe i dozowniki

Podczas prac nad systemami ręczników zastanawialiśmy się, co jest najważniejsze z punktu widzenia użytkowników łazienek i administratorów budynków. Zarówno na szczycie naszej, jak i Państwa listy znalazły się kolejno: higiena, wydajność i zrównoważony rozwój.

Papier toaletowy i dozowniki

Moment kiedy kończy się papier toaletowy jest jedną z najbardziej nieprzyjemnych sytuacji w trakcie korzystania z toalety. Nasze wydajne rolki papieru toaletowego mogą pomóc w zwiększeniu zadowolenia użytkowników toalet.

Mydło do rąk

Zachęcamy do właściwej higieny rąk dzięki zastosowaniu wydajnej linii produktów do pielęgnacji skóry oraz produktów antybakteryjnych.

Środek do dezynfekcji rąk

Zarazki są wszędzie. Właściwe mycie i dezynfekowanie rąk pomaga chronić pracowników i miejsce pracy przed najczęściej występującymi zarazkami.