Akcesoria łazienkowe Kleenex®

Obejmują ręczniki, papier toaletowy oraz produkty do pielęgnacji skóry zapewniające komfort dzięki doświadczeniu marki Kleenex.

Znajdź dystrybutora

Chusteczki higieniczne Kleenex®

Zapewniają doskonałą wydajność i pozytywne doświadczenie Kleenex w Twoich biurach i toaletach.

Znajdź dystrybutora

Kimberly-Clark — produkty w naszej ofercie

White Kleenex® logo on white background

Chusteczki higieniczne

Nie wszystkie komercyjne chusteczki higieniczne są takie same. Wybierając chusteczki jednej z najbardziej renomowanych marek produktów toaletowych— Kleenex®, poprawiają Państwo swój wizerunek.

Ręczniki papierowe i dozowniki

Podczas prac nad systemami ręczników zastanawialiśmy się, co jest najważniejsze z punktu widzenia użytkowników łazienek i administratorów budynków. Zarówno na szczycie naszej, jak i Państwa listy znalazły się kolejno: higiena, wydajność i zrównoważony rozwój.

White WypAll®  logo on white background

Papier toaletowy i dozowniki

Moment kiedy kończy się papier toaletowy jest jedną z najbardziej nieprzyjemnych sytuacji w trakcie korzystania z toalety. Nasze wydajne rolki papieru toaletowego mogą pomóc w zwiększeniu zadowolenia użytkowników toalet.

White WypAll® logo on white background

Mydło do rąk

Zachęcamy do właściwej higieny rąk dzięki zastosowaniu wydajnej linii produktów do pielęgnacji skóry oraz produktów antybakteryjnych.

icon-hand-sanitizer.svg

Środek do dezynfekcji rąk

Zarazki są wszędzie. Właściwe mycie i dezynfekowanie rąk pomaga chronić pracowników i miejsce pracy przed najczęściej występującymi zarazkami.