Wyszukiwanie...

Wykorzystaj jeden lub więcej poniższych filtrów, aby wyszukać produkty
odpowiednie do swoich potrzeb.

Pasujące produkty:

Wybierz inną opcję, aby zawęzić rezultaty wyszukiwania..

Filozofia

Filozofia

Zrównoważony rozwój i ekologia są głównymi elementami naszego zobowiązania na rzecz tworzenia wyjątkowych miejsc pracy*, które są zdrowsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne.

Dzięki podejściu Oszczędzaj Dziś, Szanuj Jutro* we wszystkim co robimy, począwszy od projektowania, poprzez produkcję, dystrybucję aż po utylizację produktów, myślimy w kategoriach zrównoważonego rozwoju.

Nasze odpowiedzialne wybory pomagają naszym klientom podejmować decyzje, które przyczyniają się do ekologiczności wytwarzanych produktów, wykorzystywanych zasobów oraz wywieranego przez nich wpływu.

Cykl życia produktów
PL Lifecycle 5 Revai

Cykl życia produktów

Nasze zobowiązanie, aby działalność naszych klientów była bardziej zrównoważona i ekologiczna zaczyna się od naszych produktów. Mając to na uwadze, stale i na każdym etapie cyklu życia produktów, począwszy od ich projektowania do utylizacji, staramy się minimalizować wpływ na środowisko.

Identyfikowanie możliwości redukowania wpływu na każdym etapie cyklu życia pomaga nam zużywać mniej zasobów naturalnych, oszczędzając je dla przyszłości - dla naszych dzieci, naszej planety i naszych przedsiębiorstw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyróżnienia i aktualności
Award News

Wyróżnienia i aktualności

20 najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie (Top 20 of World's Best Corporate Citizens)

Przez 6 lat z rzędu, firma Kimberly-Clark, zajmując 13 miejsce (w 2013 r. 18 miejsce), była uznawana przez magazyn Corporate Responsibility za jedną ze „100 najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie”.

Najbardziej etyczne firmy 2014 (2014 World's Most Ethical Companies)
W 2014 r., po raz trzeci z rzędu, firma Kimberly-Clark znalazła się w gronie „Najbardziej etycznych firm na świecie” wg badań przeprowadzonych przez Ethisphere Institute

Lider w zakresie kapitału naturalnego 2014 (Natural Capital Leader 2014)
Kimberly-Clark znalazło się na liście „Natural Capital Leaders Index” - pierwszego wykazu globalnych firm, które z powodzeniem notują wzrost przychodów z jednoczesną redukcją wpływu na środowisko.

 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Innowacyjność
Tab5-1

Innowacyjność

ODPOWIEDNI RECYKLING.

Program RIGHTCYCLE* ułatwia recykling produktów, które wcześniej były trudne w recyklingu (np. ubrań i rękawic stosowanych w czystych pomieszczeniach).

Zasada funkcjonowania:
Produkt jest wykorzystywany w zakładzie klienta. Odpady z każdego punktu zbiórki odpadów są gromadzone na miejscu. Następnie, odpady są sortowane i przetwarzane w firmie zajmującej się recyklingiem. Materiały są wykorzystywane w nowych, ekologicznych produktach.

Więcej szczegółów poniżej: 

Strona internetowa : www.kimtech.eu/sustainability

Email : [email protected]

Atesty
CERTIFICATION LANDING PAGE-May 2015

Atesty

Europejskie oznakowanie Ecolabel stanowi naszą gwarancję odpowiedzialnej produkcji.

Produkty oznaczone etykietą Forest Stewardship Council (FSC) (organizacji zajmującej się międzynarodowym systemem certyfikacji produktów i gospodarki leśnej) podlegają procesowi niezależnej atestacji, co daje gwarancję, że zawierają lub są wykonane z drewna, które pochodzi z lasów atestowanych przez FSC.

ISO 14001 jest gwarancją odpowiedzialnej produkcji Kimberly-Clark Professional*, która we wszystkich globalnych zakładach produkcyjnych wdrożyła system zarządzania środowiskiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Partnerstwo
Tab3-2

Partnerstwo

World Wildlife Fund (WWF) na całym świecie jest uznawany za symbol ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju. Firma Kimberly-Clark jest dumna ze swojego członkostwa w WWF oraz wspiera jego działania na rzecz zwiększenia udziału produktów wytwarzanych z surowców pozyskiwanych w odpowiedzialnie zarządzanych lasach, które podlegają niezależnej atestacji

UNICEF współpracuje ze swoimi partnerami w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju ludzkości. Od 2001 r. przekazaliśmy na rzecz UNICEF ponad 4,5 mln. euro na cele dożywania, opieki zdrowotnej, edukacji i kształcenia ponad 350 000 dzieci w 24 krajach

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ustawienia plików Cookie

Produkty

Wykorzystaj jeden lub więcej poniższych filtrów, aby wyszukać produkty
odpowiednie do swoich potrzeb.

Pasujące produkty:

Wybierz inną opcję, aby zawęzić rezultaty wyszukiwania.

Produkty

Wykorzystaj jeden lub więcej poniższych filtrów, aby wyszukać produkty
odpowiednie do swoich potrzeb.

Pasujące produkty:

Wybierz inną opcję, aby zawęzić rezultaty wyszukiwania.