Pytania i odpowiedzi | Kimberly-Clark


Tematy:

Skontaktuj się z nami
Klucze i części do dozownika
Znajdź dystrybutora
Zakup produktów
Informacje o produkcie
Wsparcie sprzedaży

Klucze i części do dozownika

W jaki sposób mogę zamówić klucze i części zamienne do moich dozowników Kimberly-Clark Professional™?

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zgubiony klucz do dozownika obniża wydajność oraz zadowolenie użytkowników. Aby umożliwić z powrotem użytkowanie swoich dozowników, odwiedź sekcję Skontaktuj się z nami i wybierz opcję „Klucz zamienny / część zamienna” w krótkim formularzu. Postępuj zgodnie z instrukcjami i prześlij swoje żądanie. 

 

Informacje o produkcie

Jak mogę znaleźć informacje o konkretnym produkcie?

Nasze narzędzie Znajdź dystrybutora ułatwia znalezienie informacji o produktach i markach Kimberly-Clark Professional. Wystarczy wpisać swoją lokalizację, aby znaleźć dystrybutora w okolicy, a następnie skorzystać z filtrów, aby zawęzić wyszukiwanie według branży, produktu lub marki. Narzędzie Znajdź dystrybutora umożliwia przeglądanie witryn dystrybutorów, sklepów e-commerce i katalogów online. Możesz także użyć narzędzia, które umożliwia poproszenie o informacje o produkcie bezpośrednio naszych dystrybutorów przez telefon lub e-mail. 

Czy papier toaletowy i chusteczki do twarzy Kimberly-Clark Professional™ są takie same, jak w przypadku marek konsumenckich?

Nasza chusteczka do twarzy jest bardzo podobna do produktów, które oferujemy na rynku konsumenckim. Opakowanie jest inne, aby lepiej odpowiadało środowisku biznesowemu. W zależności od marki nasze produkty z papierami toaletowymi mają kilka odmian, które lepiej spełniają różne wymagania handlowe. 

 

Zakup produktów

Jak mogę dokonać zakupu produktów Kimberly-Clark Professional™?

Produkty naszych zaufanych marek można kupić za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora i innych partnerów internetowych. Odwiedź sekcję Znajdź dystrybutora,aby rozpocząć

Czy mogę dokonać zakupu produktów Kimberly-Clark Professional™ przez Internet?

Oczywiście. Aby mieć pewność, że otrzymasz oryginalne produkty i marki Kimberly-Clark Professional, odwiedź sekcję Znajdź dystrybutorai wybierz opcję „Kup przez Internet”, aby wyświetlić naszych autoryzowanych partnerów internetowych.

 

Wsparcie działu sprzedaży

Jak mogę skontaktować się z przedstawicielem handlowym Kimberly-Clark Professional?

Po wypełnieniu naszego bardzo krótkiego formularza Skontaktuj się z nami jeden z naszych przedstawicieli handlowych skontaktuje się z Państwem.

 

 

 

Powrót na górę